EĞİTİM ETKİNLİKLERİ


2020 YILI EĞİTİM, KONFERANS VE SEMİNERLERİ

 

 1. “Takım Çalışması, İş Hayatında Huzur ve Birbirini Anlama Yöntemleri, Farklı Profillerle Başa Çıkma, İşyerinde Kaotik Durumlar ve Çözümü”, Özel Ortadoğu Hastanesi Orta Kademe Yöneticilerine yönelik eğitim, 16 Ocak 2020 Ankara.
 1. “Öğretmen Öğrenci İletişimi ve Etkileşimi, Disiplin Sorunlu Zor Öğrencilerle Etkili İletişim ve Baş Etme, Öğretmen ve Öğrenciyi Tanıma Yöntemleri”, Özel Kocaeli BİLNET Okullarında görevli öğretmenlere yönelik eğitim, 21 Ocak 2020 İzmit.
 1. “Kendini ve Başkalarını Tanımada Yüzün Şifreleri – Fizyognomi“, SASTEK üyelerine yönelik seminer, 29 Şubat 2020, Ankara.
 1. “Suçluların Tanınması ve Analizinde Yüz Okuma Sanatı – Fizyognomi“, BENGÜTÜRK TV “Biraz Konuşalım” programında söyleşi 07 Mart 2020, Ankara.
 1. “Küresel Terörizm, Hibrid Savaş ve Canlı Bombalar”, Hacettepe Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen ”Round Table Dialogues” programı bağlamında söyleşi, 10 Mart 2020, Ankara.
 1. “Kendini ve Başkalarını Tanımada Yüzün Şifreleri – Fizyognomi“, SASTEK üyelerine yönelik eğitim, 08-15 Mart 2020, Ankara.

 

 

 

 

2019 YILI EĞİTİM, KONFERANS VE SEMİNERLERİ

 

 1. “Belbin Tekniği ile Takım Çalışması, Motivasyonun İş ve Özel Hayata Etkisi, İş Hayatında Huzur ve Birbirini Anlama Yöntemleri, Farklı Profillerle Başa Çıkma, İşyerinde Kaotik Durumlar ve Çözümü”, SGK Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanlığı Rehberlik Halkla İlişkiler ve İletişim Eğitimi, 11-12 Mart 2019, Side/Antalya.
 1. “İş Yaşamında Kişilerarası İlişkiler ve Zaman Yönetimi, Vatandaşla Konuşmalarda Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar, Etkili İletişim Teknikleri”, SGK CİMER Personeline Bilgilendirme Toplantısı ve eğitimi, 22 Mart 2019, Kızılcahamam/Ankara.
 1. “Adayın Soru-cevaplarla kişilik testleri, Adayın Grafoloji Tekniği ile kişilik analizi, Adayın Güvenli Davranış ve Tutumlarının Tespiti, Adayın Aidiyet Duygusuna Bakışıyla Aidiyeti, Adayın potansiyelini ortaya çıkarabilme tekniği-Bireysel SWOT Analizi, Adayın Kişi-Rol Bütünleşmesi-Çatışmasının Değerlendirilmesi, Mülakatı Gerçekleştirecek Görevlilerin Yetkinliklerinin Artırılması, Stres ve Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri, Mülakatlarda Adayın Yüz ve Beden Dili İşaretleri ve Anlamları, Adayın Gerçek Düşüncesi Nasıl Anlaşılır?, Adayın Ses İncelemesinden Kişilik Analizi, Mülakat Sırasında Soru Sorma Teknikleri, Adayın Yalan Söyleyip Söylemediğinin Tespiti, Adayın Mimik ve Mikro İfadelerinin Analizi” SAYIŞTAY Mülakat Komisyonu Üyelerine yönelik, “Mülakatta Adayın Gerçek Profilini Ortaya Koyma Yöntemleri Eğitimi”, 25-29 Mart 2019 Ankara.
 1. “Mülakatlarda Adayın Yüz ve Beden Dili İşaretleri ve Anlamları, Adayın Gerçek Düşüncesi Nasıl Anlaşılır?, Adayın Ses İncelemesinden Kişilik Analizi, Mülakat Sırasında Soru Sorma Teknikleri, Adayın Yalan Söyleyip Söylemediğinin Tespiti, Adayın Mimik ve Mikro İfadelerinin Analizi” SAYIŞTAY Mülakat Komisyonu Üyelerine yönelik, “Mülakatta Adayın Gerçek Profilini Ortaya Koyma Yöntemleri Eğitimi”, 01-05 Nisan 2019, Ankara.
 1. “Hibrid Savaşın Diğer Yüzü: Siber Saldırılar”, SAYIŞTAY denetçilerine yönelik konferans, 16 Nisan 2019, Ankara.
 1. “Küresel Terörizm, Hibrid Savaş, Siber Saldırılar ve Canlı Bombalar”, Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Yüksek Lisans öğrencilerine yönelik konferans, 18 Nisan 2019, Ankara.
 1. “İşimiz İletişim, Öfke Yönetimi, Stres Yönetimi, Halkla İlişkiler, Protokol Kuralları, Özel Güvenlik Görevlisi Görev, Yetki ve Sorumlulukları, Güvenlik Sistem ve Cihazları, Acil Müdahale Teknikleri”, SGK Özel Güvenlik Görevlileri Kişisel ve Mesleki Yetkinlik Geliştirme Eğitimi, 17-21 Haziran 2019, Kuşadası.
 1. “Canlı Bomba-Şüpheli Paket-Terörizm, Patlayıcı, Parlayıcı ve Yanıcı Maddelerin Tanımı, KBRN Madde ve Silahları, Terörizm ve Uluslararası Boyutları, Terör Örgütleri ve Eylem Şekilleri, Olağan Şüphe ve Şüpheli Şahıs Tipolojisi, Suç ve Suçlu Profilleri, Eşkâl ve Eşya Tarifi”, SGK Özel Güvenlik Görevlileri Kişisel ve Mesleki Yetkinlik Geliştirme Eğitimi, 24-28 Haziran 2019, Kuşadası.
 1. İletişim Becerileri, Sözsüz İletişim, Duygusal Zeka ve Duygu Yönetimi, Belbin Tekniğiyle Takım Çalışması, Problem Çözme Becerileri ve Uygulamaları, Bireysel Farkındalık”, Karacadağ Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı kapsamında Şanlıurfa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Yönetici ve Çalışanlarına yönelik eğitim, 01-05 Temmuz 2019, Şanlıurfa.
 1. “Müşterilerin Restoran Seçimlerini Etkileyen Faktörler, Müşteri Sadakati ve Memnuniyeti Nasıl Sağlanır? Servis Personeli Yetkinliği ve Misafir İlişkileri, Beden Dilinin Hayatımızdaki Yeri, Restoran Yöneticilik Becerileri, İş Yerinde Etkili ve Verimli İletişim Teknikleri”, Gurme Ayten Usta Yönetici ve Personeline yönelik Kişisel ve Mesleki Yetkinlik Geliştirme Eğitimi, 14-15 Temmuz, Eskişehir.
 1. “Problem Çözme ve Karar Verme Teknikleri”, Millî Savunma Bakanlığı Savunma Sanayi ve Teknoloji Eğitim Merkezi (SATEM) Komutanlığı tarafından düzenlenen eğitimler bağlamında bakanlığın farklı birimlerinde çalışan personele verilen eğitim, 17 Eylül 2019, Ankara.
 1. Değişim, Yenilikçi Düşünce ve Yaratıcılığın Geliştirilmesi”, Millî Savunma Bakanlığı Savunma Sanayi ve Teknoloji Eğitim Merkezi (SATEM) Komutanlığı tarafından düzenlenen eğitimler bağlamında bakanlığın farklı birimlerinde çalışan personele verilen eğitim, 07 Ekim 2019, Ankara.
 1. “Kendini ve Başkalarını Tanımada Yüzün Şifreleri – Fizyognomi“, BİLNET Okulları Ankara Çayyolu ve Yenimahalle Kampüslerinde görevli öğretmenlere yönelik seminer, 21 Kasım 2019, Ankara.
 1. “Kendini ve Başkalarını Tanımada Yüzün Şifreleri – Fizyognomi“, Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde görevli öğretmenlere yönelik seminer, 22 Kasım 2019, Ankara.
 1. “İş yaşamında Profesyonel Davranış ve İş Ahlakı”, Millî Savunma Bakanlığı Savunma Sanayi ve Teknoloji Eğitim Merkezi (SATEM) Komutanlığı tarafından düzenlenen eğitimler bağlamında bakanlığın farklı birimlerinde çalışan personele verilen eğitim, 25 Kasım 2019, Ankara.
 1. “Kendini ve Başkalarını Tanımada Yüzün Şifreleri – Fizyognomi“, Şehit Büyükelçi Danış Tunalıgil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde görevli öğretmenlere yönelik seminer, 27 Kasım 2019, Ankara.
 1. “İşyerinde Etkili İletişim Becerileri, Vatandaşla İlişkiler ve Hipnotik Dil Kalıplarıyla İkna Yöntemi“, Keçiören belediye Başkanlığı personeline yönelik eğitim, 28 Kasım 2019, Ankara.
 1. “Çağrı Merkezi Çalışanları ve Müşteri İlişkileri Yönetimi, Hipnotik Satış Tekniği, Telefonda İkna Yöntemleri, Diksiyon, Güzel Konuşma, Ses Analiziyle Kişilik Tespiti”, Tecrübe Eğitim Kurumları çalışanlarına yönelik eğitim, 14 Aralık 2019 Ankara.
 1. “Kendini ve Başkalarını Tanımada Yüzün Şifreleri – Fizyognomi“, Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi öğrencilerine yönelik seminer, 25 Aralık 2019, Ankara.
 2. “Kendini ve Başkalarını Tanımada Yüz Okuma Sanatı, Etkili İletişim Teknikleri, İkili İlişkiler ve Yönetimi, İş Hayatı ve Sorunlar, Farklı Karakterlerin Yüz İfadeleri, Beden Dili”, Adnan Menderes Üniversitesi Didim Meslek Yüksek Okulu Öğrenci ve Personeline yönelik eğitim, 27 Aralık 2019 Didim/Aydın

 

 

  2018 YILI EĞİTİM, KONFERANS VE SEMİNERLERİ

 

 1. “Kendini ve Başkalarını Tanımada Yüzün Şifreleri – Beden Dilinin Günlük ve İş Yaşamına Etkileri”, Ankara Emniyet Müdürlüğü Muhabere ve Elektronik Şube Müdürlüğü personeli ile 112 Acil Servis personeline yönelik konferans, 09 Ocak 2018, Ankara.
 2. “Canlı Bomba Eylemlerinin Günlük Yaşamımıza Etkileri”, İnsani Değerler Derneği ve Demokraside Birlik Vakfı yönetim kurullarınca geleneksel hale getirilen hafta sonu sohbet ve konferansları bağlamında üyelere yönelik konferans, 13 Ocak 2018, Ankara.
 3. “Kendini ve Başkalarını Tanımada Yüz Okuma Sanatı, Karşıdaki Kişinin Gerçek Düşüncelerini Anlama Teknikleri, İfade Alma ve Mülakat Teknikleri, Sorgu ve Mülakatlarda Şüphelinin Yüz ve Beden İşaretleri, Soru Sorma Teknikleri, Yalancılığın Saptanması, Sosyal Davranış ve Protokol – Görgü Kuralları”, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. (TÜRKŞEKER) Teftiş Kurulu Başkanlığında görevli Müfettiş Yardımcılarına yönelik eğitimler, 15-16-17-18-19 Ocak 2018, Ankara.
 4. Genel Yönetim Becerileri ve Mikro Yöneticiler- Uygulamalı Problem Çözme Teknikleri”, KMK Paper A.Ş. Kahramanmaraş fabrikasında görevli beyaz yakalılara yönelik eğitim, 17-18 Şubat 2018, Kahramanmaraş.
 5. Genel Yönetim Becerileri ve Mikro Yöneticiler- Uygulamalı Problem Çözme Teknikleri”, KMK Paper A.Ş. Kütahya fabrikasında görevli beyaz yakalılara yönelik eğitim, 24-25 Şubat 2018, Kütahya.
 6. “Kendini ve Başkalarını Tanıma. Ben Kimim? Yönetici Asistanlığı Nedir? Etkili İletişim Bilinci, Beden Dilinin Etkin Kullanımı, Telefon İletişimi ve Diksiyon, Dinleme ve Empatinin Önemi, İş Disiplini ve Zaman Yönetimi, Kişisel Sorunlar ve Stres ile Baş etme Yöntemleri, Protokol Kuralları, Görgü Kuralları ve Kişisel İmaj Yönetimi, Öfke ile Baş etme Yöntemleri”, SGK Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanlığı Yönetici Asistanları Eğitimi, 09-13 Nisan 2018, Side/Antalya
 7. “Halkla İlişkiler ve Davranış Modelleri, İş Ahlakı ve Etik Değerler, Farklılardan Güçlü Bir Takım Yaratmak ve Biz Bilinci, İnatlaşan Kişilerle Baş Etme, İrade Kontrolü ve Soğukkanlılık, Protokol ve Görgü Kuralları, Kişisel Sorunlar ve Stres Yönetimi, Etkili Zaman Yönetimi, Sorumluluk Alma ve İnisiyatif Kullanma Yöntemleri, Dinleme ve Empatik İletişim Teknikleri”, SGK Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanlığı Rehberlik Halkla İlişkiler ve İletişim Eğitimi, 16-20 Nisan 2018, Kemer/Antalya
 8. “Hibrid Savaşın Diğer Yüzü: Siber Saldırılar”, Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Siber Güvenlik Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen G-Force Days etkinliği bağlamında öğrencilere yönelik konferans, 25 Nisan 2018, Ankara.
 9. “Çatışma ve Yönetimi, İşte Profesyonelleşme ve İş Ahlakı ile Sorumluluk Alma ve İnisiyatif Kullanma”, Osmanlı Kahvecilik A.Ş. Şube Ortaklarına yönelik eğitimler,  02-05 Mayıs 2018, Antalya.
 10. “Güvenlik, Gözlem ve Eşkal Tarifi-Davranışlarından, Beden Dili ve Yüz Analizinden Teröristi, Canlı Bombayı ve Eylemciyi-Şüpheliyi Tanıma Yöntemi, Profilleme”, TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Atatürk Havalimanında görevli silahlı özel güvenlik görevlilerine yönelik eğitimler, 12-16 Mayıs 2018, İstanbul.
 11. “Kendini ve Başkalarını Tanımada Yüzün Şifreleri”, Başkent Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Enerji Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen konferans, 17 Mayıs 2018, Ankara.
 12. “İş Hayatında Geri Bildirim ve Önemi”, Anadolu Yapı Grup Denetim A.Ş. ve bağlı şirketlerin yöneticilerine verilen eğitim, 20 Eylül 2018, Ankara.
 13. “Kendini ve Vatandaşı Tanıma Anlama Yöntemleri, Sorumluluk Alma ve İnisiyatif Kullanma, Bireyin Hatalı Alanlarını Yok Etme Becerisi, İş yaşamında Kişilerarası İlişkiler, İş–İlişki Gerçekliği ve Profesyonel Davranış, Vatandaşla Konuşmalarda Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar, Ekip Çalışması ve Biz Diyebilmek, Protokol ve Görgü Kuralları”, SGK Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanlığı Rehberlik Halkla İlişkiler ve İletişim Eğitimi, 01-05 Ekim 2018, Kızılcahamam/Ankara.
 14. “Kendini ve Başkalarını Tanımada Yüz Okuma Sanatı (Fizyognomi)”     Ortadoğulular Eğitim Kurumlarındaki  görevlilere yönelik seminer, 06 Ekim 2018 Ankara.
 15. “Çağrı Merkezi Çalışanları ve Müşteri İlişkileri Yönetimi, Hipnotik Satış Tekniği, Telefonda İkna Yöntemleri, Diksiyon, Güzel Konuşma, Ses Analiziyle Kişilik Tespiti”, Kariyer Online Uzaktan Eğitim Merkezi ve Tecrübe Eğitim Kurumları çalışanlarına yönelik eğitim, 29 Ekim 2018 Ankara
 16. “Kendini ve Başkalarını Tanımada Yüzün Şifreleri ve Kişilik Analizi”, Norm Eğitim Danışmanlık Derneği ve TPYME- Türk Proje Yönetim Meslek Enstitüsü üyelerine yönelik konferans, 19 Aralık 2018, Ankara.
 17. “Kendini ve Başkalarını Tanımada Yüz Okuma Sanatı (Fizyognomi) ve Beden Dilini Etkili Kullanma”, Çukurova Üniversitesi öğrencilerine yönelik eğitim, 22 Aralık 2018, Adana

 

 

 


  GERÇEKLEŞTİRİLEN ETKİNLİKLER                          


  2000px-Emblem_of_the_President_of_Turkey.svg                 T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI


  images                    TÜBİTAK


  logo 1                   KARABÜK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ


  pmyo               POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU


  akademi                POLİS AKADEMİSİ GÜVENLİK BİLİMLERİ


  MALATYA LOGO                MALATYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ


 

  images               ANKARA BAROSU


  images (1)             SAĞLIK BAKANLIĞI STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANLIĞI


   icislerilogo           İÇİŞLERİ BAKANLIĞI AFAD İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ  


   KYK            KREDİ VE YURTLAR KURUMU


   MEBamblem2            MEB ANKARA OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ


   real            REAL HİPER MARKETLER


  logo             GAZİ ÜNİVERSİTESİ


 

   indir            İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTELER BİRLİĞİ


   altindag          ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI


   maya         ÖZEL MAYA ANADOLU LİSESİ


  images (2)        GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI


  vdK         VERGİ DENETLEME KURULU BAŞKANLIĞI


 

   basin        BASIN İLAN KURUMU


  logo         GAZİ ÜNİVERSİTESİ POLATLI FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ


 

  seker     TÜRKİYE ŞEKER KURUMU BAŞKANLIĞI


  TMD    TÜRKİYE MADENCİLER DERNEĞİ


   TSF        TÜRK ŞEKER FABRİKASI


  TAVLOGO    TAV GÜVENLİK


  isdemir logo      İSKENDERUN DEMİR ÇELİK FABRİKASI


 

  anfa-guvenlik        ANFA GÜVENLİK


polis         ATATÜRK HAVALİMANI POLİSLERİ


 

   gazi         GAZİ ÜNİVERSİTESİ TURİZM FAKÜLTESİ


  polis       MALATYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ


    inonu       İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ


teog       TEOG SINAV STRESİ KONFERANSI


 

polis   ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ MUHABERE VE ELEKTRONİK ŞUBE MÜD.


egmlogo4  ATATÜRK HAVALİMANI POLİSLERİ


 

gazi     GAZİ ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ TİMTEK KONFERANSI


 

gazi      GAZİ ÜNİVERSİTESİ TURİZM FAKÜLTESİ


 

KAGIT        K.M.K PAPER A.Ş


 

MEBamblem2 - Kopya      MALATYA ANADOLU LİSELERİ


 

indir (1)       BATTAL GAZİ BELEDİYESİ MALATYA


 

indir (2)        MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MOTAŞ A.Ş. EĞİTİMLERİ


 

malatyainonuuniversitesi       İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ


 

sgk-sosyal-guvenlik-kurumu-logo-F1F233DD69-seeklogo.com S.G.K. KAHRAMAN MARAŞ İL MÜDÜRLÜĞÜ


 

sgk-sosyal-guvenlik-kurumu-logo-F1F233DD69-seeklogo.com S.G.K. MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ


 

sgk-sosyal-guvenlik-kurumu-logo-F1F233DD69-seeklogo.com S.G.K. REHBERLİK HALKLA İLİŞKİLER VE İLETİŞİM EĞİTİMİ


 

sgk-sosyal-guvenlik-kurumu-logo-F1F233DD69-seeklogo.com S.G.K. ŞUBE MÜDÜRLERİ YETKİNLİK EĞİTİMLERİ


 

meb       TEOG ÖĞRENCİLERİNE SINAV STRESİ KONTROLÜ


 

 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENERJİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU KONFERANSI


 

  GAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ SİBER GÜVENLİK ÖĞRENCİ TOPLULUĞU KONFERANS


 

  İNSANİ DEĞERLER DERNEĞİ VE DEMOKRASİDE BİRLİK VAKFI KONFERANSI


 

 İSTANBUL TAV KONFERANS


 

 SGK ASİSTAN EĞİTİMİ


 SGK HALKLA İLİŞKİLER EĞİTİMİ


 

 TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI MÜFETTİŞ EĞİTİMLERİ


 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENERJİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU TARAFINDAN DÜZENLENEN KONFERANS


 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK EĞİTİM


 GAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ SİBER GÜVENLİK ÖĞRENCİ TOPLULUĞU


 İNSANİ DEĞERLER DERNEĞİ VE DEMOKRASİDE BİRLİK VAKFI KONFERANSI


 İstanbul TAV


 KARİYER ONLİNE UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ VE TECRÜBE EĞİTİM KURUMLARI ÇALIŞANLARINA YÖNELİK EĞİTİM


 NORM EĞİTİM DANIŞMANLIK DERNEĞİ ÜYELERİNE YÖNELİK EĞİTİM


 


  ETKİNLİK ARŞİVİ